Ozonla Gençleşme Tedavisi

Ozon atmosferde doğal olarak bulunan bir gazdır. Her ozon molekülü 3 oksijen atomundan oluşan bünyesinde yüksek enerji barındıran bir kimyasal bileşiktir

Ozon tedavisi ile vücudun antioksidanları tetiklenmekte ve yaşlanmanın başlıca sorumlusu olan serbest oksijen radikalleri ile savaşılmaktadır.

Damardan enjeksiyonla ya da torbalama yoluyla vücuda verilen ozon damar tıkanıklıklarını giderip kanı temizler, bakteri ve virüslere karşı koruma sağlar. Bu sayede temiz kan vücutta daha kolay ve hızlı biçimde dolaşır. Bu da temiz kandan daha fazla beslenen vücudun sıkılaşıp gençleşmesine, daha dinç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına neden olur.

Tedavide uygulanan ozon kişinin kendini daha zinde ve enerjik hissetmesini sağlayarak yorgunluk, bitkinlik, halsizlik sorunlarını da ortadan kaldırır.

Yaşlanma nedeniyle uzun süredir yeterince oksijenlenmeyen hücreler ozon tedavisinden sonra artık fonksiyonlarını daha iyi yapmaya başlar.

Ozonla Gençleşme Tedavisi ile ilgili bilgi almak için (0212)660 5660 veya (0541)967 3861 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz