Zayıflama Endulasyon

Vücut Ağırlığı Yönetimi


-Su kaybı ile vücut ağırlığının doğal bir şekilde kontrol edilmesine yardımcı olur.
-Aşırı kilolardan kurtulun.
-Verdiğiniz kiloları geri alma riskini yok edin.
-Selüliti azaltın.
-Kırışıklıkları giderin ve daha pürüzsüz bir cildin tadını çıkarın.
-Yaşlanma sürecini geciktirin.


Su Kaybıyla Doğal Bir Kilo Kontrolü


Bazı insanlar uzun yıllar boyunca sağlıklı bir diyet planına bağlı kalmaktadırlar ancak buna rağmen kilo kaybetmek ve istedikleri şekle girmek onlar için zor olmaktadır. Bu insanların besin metabolizması, onların morfolojileri ve yaşa bağlı faktörler tarafından belirlenmektedir. Bazen gerçek problem yağ değil, fakat vücudun sıvı tutmasıdır. Durum buysa, stabil bir ağırlığa sahip olmak son derece zor olabilmektedir.


Metabolizmayı hızlandırmak yoluyla kilo verme işlemini olumlu yönde etkilediğinden ANDUBALANCE®’ın eşi benzeri bulunmamaktadır. ANDUBALANCE® kullanımı sonucunda önemli besinlerin vücut hücrelerimiz tarafından daha kolay bir şekilde emilip metabolize edilmesi, atık ürünlerin de daha etkin bir şekilde vücuttan atılması mümkün olmaktadır.


Andulasyon teknolojisi bu metabolik süreci mitokondriyi aktive ederek mümkün kılar. ATP adı verilen hücresel enerjinin daha çok üretilmesi ile birlikte metabolizmamız hızlanır. Bu da şu anlama gelmektedir; Andulasyon, hastanın metabolik hızını artırmanın yanında, hastanın vücudunda bulunan atıkların da daha etkili bir şekilde yok edilmesini sağlar.


“Yoyo” Etkisini Bertaraf Etmek


Diyeti bıraktığınızda veya bir diyete sıkı bir şekilde uymadığınızda vücudunuz, önceden kas dokusunun yakıldığı yerlerde bile yağ dokuları oluşturma eğilimindedir. Bu, “yoyo” etkisini açıklamaktadır. Pek çok vakada verilen kilolar, hızlı bir şekilde geri alınır.


ANDUBALANCE®, bu can sıkıcı etkiyi yok etmede önemli bir rol oynamaktadır. Andulasyon teknolojisi sayesinde, bir diyeti bıraksanız bile iç yakım motorunuz stimüle edilmeye devam eder.

ANDUBALANCE®’ın gün aşırı düzenli bir şekilde kullanılmasıyla birlikte, kaybettiğiniz kiloları diyet bırakmakla veya diyete sıkı bir şekilde uymamakla geri almazsınız